poidła dla trzody chlewnej poidła dla koni poidła dla prosiąt

Usługi

Profesjonalne tokarstwo Poznań - toczenie CNC


Posiadamy park maszynowy,  dzięki któremy możemy wykonywać m.in. usługi tokarskie. Oferujemy tokarstwo CNC (pol. Komputerowe Sterowanie Urządzeń Numerycznych). System ten pozwala na odpowiednie zaprogramowanie komputera, który steruje całym procesem obróbki. Toczenie CNC zapewnia więc najwyższą precyzję i dużą możliwość wyboru kształtu powstałych elementów.


Usługi frezarskie


Wykonujemy usługi frezarskie, do których wykorzystujemy profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Dzięki frezom wysokiej jakości możemy nadać wybrany kształt przedmiotom metalowym, drewnianym lub wykonanym z tworzych sztucznych. Doświadczeni pracownicy dokładają wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi frezarskie były jak najbardziej profesjonalne, a wykonane elementy trwałe i dokładne.


Usługi spawalnicze


Specjalizujemy się również w świadczeniu profesjonalnych usług spawalniczych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn gwarantujemy, że cały proces przebiega sprawnie i bezpiecznie, przy zachowaniu najwyższych standardów. Świadcząc usługi spawalnicze, pracujemy m.in. na stali czarnej, nierdzewnej oraz aluminium.


Zgniatacz śmieci, usługi frezarskie, spawalnicze oraz tokarstwo - Zachowanie najwyższej jakości


Gwarantujemy, że nasze usługi frezarskie, spawalnicze oraz tokarstwo świadczone są przy zachowaniu najwyższych standardów i nowoczesnych metod. Mamy w swojej ofercie, także zgniatacz śmieci, który może zostać wykorzystany przez Klientów. 


Aby dopasować się do potrzeb naszych Klientów wykonujemy wszelkie zlecenia, zarówno jednostkowe, jak i seryjne. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.