poidła dla trzody chlewnej poidła dla koni poidła dla prosiąt

Produkty

wlodex Trzoda chlewna wlodex Bydło i konie wlodex Zwierzęta futerkowe wlodex Akcesoria wlodex Systemy pakujące

Nasze produkty

Nasza działalność obejmuje głównie produkcję poideł oraz akcesoriów dla bydła, trzody chlewnej, koni a także mniejszych zwierząt hodowlanych.  Poidła są specjalnie dostosowane do warunków hodowli. Mosiężne lub nierdzewne zawory smoczkowe i ich podzespoły wykonane są z materiałów zapewniających dożywotnią pracę w otoczeniu wody. Specjalna szczelna powłoka pokrywająca miskę żeliwną zapewnia długą niezawodność produktu. Produkowane przez nas poidło miskowe pływakowe może być instalowane zarówno w sieci jak i ze zbiornikami 5l i 10l. Wśród naszych produktów znajdą Państwo również systemy pakujące takie jak dyspensery czy uchwyty do folii stretch. Zapewniamy pełen serwis oraz długą gwarancję na swoje wyroby!

Solidne poidła dla zwierząt

Włodex to wieloletni producent poideł oraz akcesoriów niezbędnych przy prowadzeniu hodowli. W naszej ofercie mamy poidła przeznaczone dla bydła, trzody chlewnej, koni, a także mniejszych zwierząt hodowlanych. Uważamy, że kwestia dobrze dobranych poideł, chociaż bywa pomijana, jest kluczowa przy hodowli zwierząt.


Poidło miskowe pływakowe, pływakowe, smoczkowe,

Poidło, aby dobrze spełniało swoją funkcję, musi zostać specjalnie dostosowane do warunków hodowli. W naszej ofercie Klienci znajdą poidła pływakowe, smoczkowe oraz miskowe pływakowe. Co więcej, produkujemy poidła, które mogą być instalowane zarówno w sieci, jak i ze zbiornikami 5l i 10l.


Niezawodny producent poideł dla zwierząt 

Jako że poidła pracują w otoczeniu wody, wymagane jest aby wykonane były z odpowiednio trwałego materiału. Nasze mosiężne lub nierdzewne zawory smoczkowe i ich podzespoły wykonane są z materiałów zapewniających dożywotnie działanie. Co więcej, specjalna szczelna powłoka pokrywająca miskę żeliwną zapewnia długą niezawodność produktu.


Inne produkty

Wśród naszych produktów Klienci mogą znaleźć również systemy pakujące, takie jak dyspensery czy uchwyty do folii stretch.


Długoletnia gwarancja

Jako producent poideł najwyższej jakości wierzymy w niezawodność naszych wyrobów, dlatego zapewniamy długą gwarancję na nasze poidła! Dodatkowo oferujemy pełen serwis oraz otwartość na komunikację z Klientem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych poideł dla zwierząt, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu drogą mailową, bądź telefoniczną.